Par mums

Par mums

Esam izveidojuši premium auto sludinājumu portālu- viss par un ap auto.

aCar.lv nav tikai kārtējais sludinājuma portāls, kas gulstas tā jau plašajās interneta dzīlēs, tas ir mūsdienīgs rīks, lai katram tā lietotājam palīdzētu realizēt savas ieceres ātrāk, efektīvāk, kā arī nedaudz interesantāk, jo dzīvojam taču 21. gadsimtā.

Mūsu mērķis ir kļūt par līderi auto nozares sludinājumu jomā, piedāvājot saviem klientiem ērtu, kvalitatīvu, modernu un ekonomiski izdevīgu produktu. Visu savu darbību mēs balstām uz principu- nav svarīgi būt pirmajiem, svarīgi ir būt labākajiem. Mūsu galvenā vērtība ir godīgums, tāpēc esam par godīgu tirdzniecību!

Ar ko tad mēs atšķiramies?

 

Kategorijas

  • Esam radījuši krietni parocīgākus kategoriju izkārtojumus. Katra kategorija ir ilustrēta, ērti izkārtota un atdalīta no citām kategorijām, lai portāla lietotājiem nav jāsaskaras ar apjukumu, jo nav īsti skaidrs, kur ievietot, vai meklēt sev interesējošo lietu. Šo esam radījuši ar mērķi, lai nepieļautu to, ka Tava prece paliek nepamanīta, tikai tāpēc, ka tā ir ievietota portālā pie nepareizās sadaļas.

Meklētājs

  • Mums ir svarīgs Tavs laiks, tāpēc esam radījuši ļoti efektīvu un ērtu meklētāju, kurā Tev pietiks ierakstīt tikai dažus atslēgas vārdus, lai Tu spētu atrast visu sev nepieciešamo pa visu portālu.

Karte

  • Sludinājumu meklēšana pēc kartes. Tā ir lieliska iespēja tiem, kuri meklē sev interesējošo tuvāk savai dzīvesvietai, vai atrašanās vietai. Iedomājies, Tu neatrodies savā dzimtajā pilsētā, bet Tev rodas akūta nepieciešamība pēc auto servisa- pie mums Tu varēsi apskatīt dažādus servisus, savas atrašanās vietas tuvumā.

Jaunumi

  • Iespēja saņemt jaunumus. Ja Tevi interesē kas konkrēts, tad šis būs lielisks rīks tieši Tev, jo vairs nevajadzēs ik minūti lūkoties sludinājuma portālā un gaidīt, kad tavs kārotais auto tiks ievietots, vai vēl ļaunāk, jājūt vilšanās, jo esi jau nokavējis iespēju iegādāties to.  Piesakies jaunumiem un atzīmē ko Tu meklē, un tiklīdz šis sludinājums tiks ievietots mūsu portālā, mēs Tev nekavējoties par to paziņosim. Pat neatrodoties acar.lv portālā, Tu vienmēr būsi informēts par visu sev aktuālo un svarīgo.

Saziņa

  • Ērtāka saziņa. Tu varēsi uzdot visus sev interesējošos jautājumus  tagad un tūlīt pārdevējam tiešsaistē, jeb runājot tautas valodā-‘’ čatā’’.

Godīgums

  • Mēs esam par godīgu tirdzniecību. Ir tik daudz negodīgu auto tirgotāju, kuri cenšas apkrāpt savus klientus, cieš gan klients, gan arī godīgs pārdevējs, jo negatīvās pieredzes dēļ, šaubu ēna krīt uz visiem, arī godīgajiem. Tāpēc, mēs esam radījuši personalizētus pārdevēju profilus, lai Tu varētu novērtēt savu pārdevējus, kā arī iesniegt atsauksmi par viņu. Pārdevēj, nesatraucies, nekādas anonimitātes, vērtējumus iesniegt var tikai reģistrēti lietotāji, lai izskaustu jebkādu ļaunprātīgu rīcību. 

Ērtums

  • Daudziem vārds jauns auto asociējas ar kaut ko ļoti dārgu, nesasniedzamu, tāpēc liela daļa klientu pat baidās apmeklēt jauno auto salonus. Pie mums Tu varēsi apskatīt un iepazīt arī šo nozari, jo esam izveidojuši atsevišķu kategoriju- jaunu auto tirdzniecība. Varbūt tomēr ir kāds labs piedāvājums tieši Tev, kā arī, ja esi jau nolēmis iegādāties tieši jaunu automobili, pie mums Tu ērti varēsi apskatīt dažādu marku auto, salīdzināt cenas un salonu sniegtos piedāvājumus un tad jau mērķtiecīgi doties uz salonu pēc sava spēkrata.

 

Ienāc un pārliecinies… aCar.lv

 

Jo mums ir svarīgi, lai Tev viss izdotos!

 

 

Visas saturā izmantotās bildes ir legāli ielādētas un iegādātas no uzticamiem bilžu izplatīšanas portāliem.